Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z Raportem z przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami Miasta Kutno dotyczących ewaluacji Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego 2016.
więcej »
31 stycznia odbyły się konsultacje dotyczące Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.
więcej »
Zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.
więcej »
Projekty rekomendowane prze do realizacji w 2017 roku w ramach Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego zostały przyjęte przez Prezydenta Miasta. Za ich realizację odpowiedzialne są właściwe wydziały Urzędu Miasta Kutno (lista w artykule).
więcej »
Zapraszamy do zapoznania się z Raportem z tegorocznych konsultacji w ramach Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.
więcej »
Ogółem w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim oddano 18.175 głosów ważnych. Jest 16 zwycięskich projektów! Gratulujemy i dziękujemy autorom za zaangażowanie i złożenie projektów.
więcej »
Decyzją Prezydenta Miasta Kutno przesunięty został termin podania do publicznej wiadomości wyników głosowania w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim.
więcej »
W tegorocznej edycji Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego urny do głosowania staną w 10 miejscach.
więcej »
Ruszyło głosowanie w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim. Głosować można przez stronę internetową lub na karcie papierowej.
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Pauliną i Adrianem Gawinami, autorami projektu nr 12 - "Autyzm, czas ma znaczenie - wsparcie osób autystycznych oraz ich rodzin".
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Przemysławem Saczukiem, autorem projektu nr 9 "Akademia matematyki kreatywnej" i projektu nr 10 "Kreatywne Kutno".
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Przemysławem Gruszczyńskim, autorem projektu nr 25 "Osiedlowy zakątek - plac zabaw dla dzieci".
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Marcinem Ciesielskim, autorem projektu nr 17 "Stop dyskryminacji Kutna - piękny skwer przed dworcem".
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Kingą Kucharczyk, autorką projektu nr 20 "Sztuka Ulicy. Budowa ścianki pod graffiti".
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Robertem Małachowskim, autorem projektu nr 1 "Łącząc pokolenia - od placu zabaw do siłowni plenerowej".
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Aleksandrą Dębską, autorką projektu nr 22 "Barnaba - sensoryczny plac zabaw"
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Ewą Chłopską-Wasielewską i Michałem Wasielewskim, którzy złożył w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim dwa projekty "Miasto w ruchu - CrossFIT Kutno Challenge" (projekt nr 15) i "ROSE RACE - ekstremalny bieg z przeszkodami" (projekt nr 16).
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Patrycją Paluszkiewicz-Pietrzykowską, która złożyła w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim projekt "Siłownia plenerowa na Tarnowskiego (przy Orliku SP nr 1)" (projekt nr 6).
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Haliną Głogozą, która złożyła w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim projekt „Drzewa dla Kutna” (projekt nr 11).
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Łukaszem Gajewskim, który złożył w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim projekt „Poprawa funkcjonalności i bezpieczeństwa kutnowskich dróg rowerowych” (projekt nr 8).
więcej »
pozostałe aktualności »